Експертно-технологічний центр «Еталон» надає повний комплекс індивідуальних послуг із підготовки продукції та послуг до сертифікації продукції в системі УкрСЕПРО.

УкрСЕПРО – українська національна система сертифікації продукції.

У системі УкрСЕПРО існує можливість сертифікації більшості продуктів, що продаються (використовуються) в Україні, а саме:

  • споживчі продукти, такі як продукти харчування, текстиль, косметика та іграшки;
  • механічне та електричне обладнання;
  • промислове обладнання для харчової, хімічної, нафтогазової промисловості та будівництва;
  • телекомунікаційне обладнання;
  • транспортні засоби;
  • продукти інших галузей промисловості.

З 1993 року український уряд ухвалив закон, який вимагає сертифікації для низки товарів і тим самим запровадив систему УкрСЕПРО. Оцінка відповідності продукції є одним із ключових моментів технічної політики України та спрямована на забезпечення безпеки людей, тварин та майна, а також охорону навколишнього середовища.

Система УкрСЕПРО регулюється українським законодавством щодо оцінки відповідності та гарантує, що продукт відповідає вимогам безпеки, встановленим національним законодавством.

Для оформлення товарів на кордоні України, для продажу та маркетингових операцій у країні необхідні завірена копія або оригінал сертифікату відповідності, який підтверджує, що сертифікацію продукції проведено.

Сертифікована продукція повинна бути маркована знаком УкрСЕПРО (так званий знак відповідності), в якому чітко вказується, що продукт відповідає українським стандартам, що застосовуються. Використання знака УкрСЕПРО було визначено постановою Кабінету Міністрів України щодо затвердження опису та правил використання національного знака відповідності.

Продукти, для яких українське законодавство не встановлює обов’язкову сертифікацію, можуть бути сертифіковані на добровільній основі. Експортери та імпортери проводять добровільну сертифікацію продукції, щоб формально довести, що їхня продукція відповідає українським стандартам якості. Іншими словами, сертифікат відповідності УкрСЕПРО є потужним маркетинговим інструментом для завоювання українських споживачів.
Система УкрСЕПРО управляється спільно Державною радою з технічного регулювання та споживчої політики та митною службою України. Сертифікат відповідності УкрСЕПРО може бути виданий органами із сертифікації, які мають акредитацію Держспоживстандарту України.

Однією з основних вимог до продукції є її відповідність нормам безпеки в Україні. Процедура оцінки відповідності може включати оцінку технічної документації, моніторинг, виробництво зразків, аналіз, тестування моделі в акредитованих лабораторіях, заводські перевірки і, в деяких випадках, сертифікацію системи менеджменту якості.

Орган із сертифікації може перевірити наявність обов’язкової інформації та точність перекладу документації.

Відповідно до обсягу імпорту та виробництва, існують різні типи сертифікатів відповідності, які визначають процес оцінки. Залежно від вибору схеми сертифікації існує можливість отримання сертифікатів відповідності терміном до 1, 2-х, 3-х і 5 років.

МИ ПРАЦЮЄМО З ЛІДЕРАМИ, ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮ