Акредитація процедура, за якої авторитетний орган дає формальне визнання того, що лабораторія є компетентною для виконання конкретних завдань.

Перевагами акредитації за ISO/IEC 17025 є:

  • встановлення загальних вимог щодо демонстрації компетенції лабораторії для виконання конкретних випробувань або калібрування;

  • сприяння у розробці та реалізації системи якості лабораторії;

  • міжнародне визнання результатів вимірів;

  • покращення мотивації персоналу;

  • скорочення технічних бар’єрів у торгівлі.

Зверніть увагу

Акредитація за ISO/IEC 17025 необхідна лабораторії для визначення правильності вимірювань, що виконуються, і ступеня їх відповідності, що визначений стандартами.

  • Це не гарантує, що результат виміру є правильним, але це встановить стандарти, які повинні визначити рамки підходу для виявлення невідповідностей саме у той момент, коли ці невідповідності можуть статися.

Звичайно, хороші лабораторії будуть мати виправдані результати, але акредитація за ISO/IEC 17025 означає, що результати є не тільки виправданими, але й визнаними стандартом, який не зміниться, коли зміниться персонал лабораторії або будь-які інші обставини.

Експертно-технологічний центр «Еталон» надає повний комплекс індивідуальних послуг з підготовки випробувальних та калібрувальних лабораторій до акредитації на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO/IEC 17025.

МАЮ ЗАПИТАННЯ

Ми впевнені, що наша співпраця буде плідною, взаємовигідною та цікавою

МИ ПРАЦЮЄМО З ЛІДЕРАМИ, ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮ